KONTAKTINFORMASJON

Kontakt oss

Hovedkontor

Grenseveien 11, 1890 Rakkestad

69 22 40 40

firmapost@km.no

Man - fre 8:00 - 16:00

Kopperud Murtnes Bygg AS org. nr. 963652313
Kopperud Murtnes Eiendom AS org.nr. 979534876

KM Eiendom​

Petter Kopperud

Daglig leder KM Eiendom/Eier

Tlf: 911 11 605
petter@km.no

KM Bygg

Knut Lyngstad

Daglig leder

Tlf: 997 91 439
knut@km.no

Per Murtnes

Kalkulatør/Prosjektleder/Eier

Tlf: 911 14 861
per@km.no

Lars Petter Lintho

Teknisk tegner/søknadsansvarlig

Tlf: 977 57 815
larspetter@km.no

Gro-Hege Grøtvedt

Kvalitet og HMS ansvarlig

Tlf: 97 06 41 77
gro-hege@km.no

Kenneth Stalberg

Aneleggsleder

Tlf: 900 38 974
kenneth@km.no

øyvind Stubberud

Aneleggsleder

Tlf: 930 14 061
oyvind@km.no

Henri Verwegen

Prosjektleder

Tlf: 930 58 872
henri@km.no

Liv Gjerberg

Liv Gjerberg

Økonomi og administrasjon

Tlf: 979 55 335
Liv@km.no

Håvard Gjerberg

Prosjektleder

Tlf: 995 59 980
havard@km.no

Knut Berg

Kalkulasjon- og prosjektleder

Tlf. 906 33 748
knutb@km.no

Morten Stubberud

Anleggsleder

Tlf: 900 14 625
morten@km.no

Peter Bogatyrow

Prosjektleder og kalkulatør

Tlf: 911 47 109
peter@km.no

Raymond Eriksen

Prosjektleder

Tlf: 900 20 692
raymond@km.no